Vestavěné skříně

Vyrobíme pro vás vestavěné skříně na míru. Důvodem proč si nechat udělat skříň na míru je ten, že byty jsou pořád menší a menší a prostor zaniká, proto je vhodné využít celý prostor od shora až dolu. Pokud máte například dvou metrovou skříň, proč nevyužít dalších padesát centimetrů? A co rovnou si udělat z vestavěné skříně obytnou stěnu? To vše lze vytvořit na míru a udělat Váš byt hezčí než byl dosud.

Před výrobou vestavěné skříně je důležité navštívit zákazníky, tedy Vás a vše si změřit, dohodnout se na rozmístění skříní, dekoraci a zvoleném materiálu. Navštívíme Vás s kompletními vzorníky a návrhy. Poté zpracujeme 3D návrh a z něj uděláme cenovou kalkulaci. Poté může výroba vestavěné skříně začít…

V posledním kroku skříň během pár dnů namontujeme (podle velikosti a složitosti) a Vám může začít sloužit nový druh nábytku.

Rádi Vám ještě před samotným započetím prací na výrobě vestavěné skříně, poradíme s výběrem, dekoracemi a samotnými radami jak by měla být skříň velká, rozlehlá, prostorná, kolik tam má být boxu, jestli se hodí k vestavěné skříni zrcadlo a další podrobnosti, které můžou pohled na vestavěnou skříň ještě zlepšit.


Prohlédněte si naši
fotogalerii » vestavěných skříní.